ایموریت IMORIT

 این  یک متن تست1می باشد   این  یک متن تست1می باشد 

سئو و تولید محتوا

اکثر مواقع مردم تصور می‌کنند که سئو یا همان بهینه سازی موتور جستجو اقداماتی غیر اخلاقی برای دستکاری یا فریب موتورهای جستجو هستند؛ که این تصوری کاملا اشتباه است. سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌هایی است که برای بهبود رتبه و قابلیت دیده شدن یک وب سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می‌شود. هدف اصلی سئو، افزایش ترافیک عالی و کیفیت وب سایت شما است. باید به این نکته‌ی مهم نیز توجه کنید که سئو فقط برای موتورهای جستجو نیست بلکه بیشتر جهت مناسب سازی سایت، برای بازدیدکنندگان و کاربران می‌باشد.

مراحل سئو سایت

خدمات سئو

خدمات سئو ایموریت

• سئوی داخلی (on-page)

به هر گونه اقداماتی که مربوط به کدنویسی داخلی می‌باشد و داخل سایت صورت می‌گیرد سئو داخلی (on-page) می‌گویند. این فعالیت‌ها باعث افزایش رتبه سایت در گوگل می‌شوند. فعالیت‌هایی مثل لینک سازی، بهینه سازی کلمات کلیدی و... جزو این گروه هستند. البته سئو داخلی، خود شامل دو بخش تولید محتوا و سئوی تکنیکال می‌باشد.

سئو تکنیکال (به تمامی نکات فنی سایت می‌پردازد)

این بخش کاملا با بقیه‌ی بخش‌های سئو متفاوت است و بیشتر به مباحث فنی سایت مربوط است و باید هنگام کدنویسی به آن توجه کرد. سئوی تکنیکال به مواردی مانند نحوه نمایش در موبایل، سرعت لود شدن، کدنویسی‌ها و... توجه می‌کند، که باعث می‌شود موتورهای جست و جو به راحتی در سایت شما حرکت کنند. در این جا مراحل سئوی تکنیکال را با هم بررسی می‌کنیم:

• بررسی URL

• رسپانسیو کردن سایت برای موبایل، دسکاپو تبلت

• بالا بردن سرعت سایت

• ساختن سایت مپ

• ایندکس کردن پیج‌ها

• و...

سئوی خارجی (off-page)

هر گونه فعالیتی که بر رتبه بندی صفحات سایت در نتایج موتورهای جستجو گوگل تاثیر دارد و خارج از وب سایت انجام می‌شود، سئوی خارجی می‌گویند. فعالیت‌هایی مثل بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی جزو این گروه هستند.

• رپورتاژ آگهی

• تبادل لینک

• فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و انجمن‌ها

تولید محتوا (بر محتوای سایت نظارت دارد)

طبق اعلام گوگل، یکی از مهم‌ترین عوامل رتبه بندی سایت، مربوط به محتوای با کیفیت است. محتوا و سئو هر دو بهم نیاز دارند. برای نوشتن یک محتوای خوب باید استراتژی‌های خاصی استفاده شود. در این جا به مراحل تولید محتوا اشاره میکنیم :

• تعیین بهترین استراتژی محتوایی

• بررسی کلمات کلیدی

• پیاده سازی قواعد محتوایی سئو

• تقویم زمانی جهت بارگذاری مطالب

• لینک سازی داخلی

• بهینه سازی عکس‌ها

تاثیر سئو بر سایت

بنر سئو

همانطور که اشاره کردیم سئو و مدیریت محتوا یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور بهبود رتبه سایت شما در نتایج سرچ گوگل انجام می‌شود. در واقع ترافیک مخاطبان در سایتی دیده می‌شود که به بهترین شکل سئو شده باشد. برای تبدیل شدن به یک برند نیاز است تا سایت شما دیده شود، کلیک بیشتری جذب کند و فروش بیشتری داشته باشد، که همه‌ی این‌ها جزو خدمات سئو هستند.

همانطور که اشاره کردیم هر اقدامی که در داخل یا خارج از سایت شما انجام شود و باعث شود که رتبه‌ی سایت، در گوگل افزایش پیدا کند و نام برند شما در اینترنت بیشتر دیده شود، به آن سئو می‌گویند. خدمات سئو شامل بخش‌های مختلفی است که توسط مجموعه‌ی ایموریت (imorit) به شما عزیزان ارائه می‌شود تا شما را به یک برند تبدیل کنیم.

نمونه کارها

راهکاری حیاتی برای رشد کسب و کار ​

در این روزها، هر کسب و کاری باید بهینه شده باشد تا بتواند در جستجوهای اینترنتی پیدا شود و در نتیجه رشد کند. بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو)، یک راهکار حیاتی برای کسب و کارهای آنلاین است که باید به آن توجه شود. سئو باعث می‌شود که وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاتر قرار گیرد و افراد بیشتری به شما دسترسی پیدا کنند، این به معنای رشد کسب و کار شماست. تیم ایموریت راهکارهایی جهت بهبود سئو وب سایت برای رشد کسب و کارتان ارائه می‌کند.

سئو عامل ماندگاری کسب و کارها

سئو: روشی پیوسته برای افزایش بازدید سایت

با اینکه دانستیم سئو چیست و چگونه انجام می‌شود باید در نظر داشته باشیم که سئو راهکاری است که باید برای دستیابی به یک نتیجه‌ی خوب از آن صبر داشته باشیم. در انجام اقدامات برای سئوی یک سایت نباید توقع نتیجه‌ی سریع داشته باشیم بلکه باید اقدامات را به گونه‌ای که پیوسته و موثر باشند را بر روی سایت انجام داد تا به نتیجه‌ی طلایی که کسب رضایت کاربر و در نتیجه افزایش بازدید و ترافیک سایت است دست پیدا کرد. با سپردن سئوی سایت خود به افراد متخصص در این زمینه سئوی سایت خود را تضمین کرده و پس از گذشت مدت زمانی مشخص نتیجه‌ی اقدامات انجام شده برای سایت خود را ببینید.

تیم ما به شیوه‌ای حرفه‌ای استراتژی سئوی سایت شما را تعریف کرده و در پایان هر دوره گزارشی از میزان پیشرفت سایت اهدافی مشخص را به شما ارائه خواهد داد.

مدت زمان انجام سئوی سایت

پروسه سئو در ایموریت

بر خلاف بسیاری از افراد که تصور دارند سئو یک پروژه است اما سئو در واقعیت یک پروسه است. اما سوال این است که پروژه و پروسه چه فرقی باهم دارند. به طور کلی منظور از پروژه مراحلی تعیین شده برای انجام کار هستند که در جایی تمام می‌شوند. اما پروسه معنایی متفاوت از پروژه دارد و به معنایی انجام مراحلی برای انجام کاری است که پایان ندارند. یعنی پروسه‌ی سئو همیشه ادامه دارد و باید تداوم داشته باشد.

 

 بر فرض مثال با قبول سئوی یک وب‌سایت و طی 6 ماه کار سایت مورد نظر را مطابق با کلمات کلیدی به لینک سوم در صفحه‌ی سرچ گوگل می‌رسانیم و مشتری کامل راضی در قرار داد خود از سئوی سایت خود صرف نظر می‌کند. با این کار ممکن است تا مدتی صفحه‌ی او در لینک سوم بماند اما پس از مدتی با تلاش رقبا رتبه‌ی سایت او افزایش پیدا می‌کند. بنابراین سئو عملکردی تمام نشدنی است و برای موفقیت همیشگی در کسب و کار همواره باید بر روی آن کار کرد.

اما بسیاری از کسب و کارها قصد هزینه بیش از حد روی این قسمت سایت خود ندارند و می‌توانند خدمات سئو را از ایموریت به صورت پروژه‌ای دریافت کنند. شما عزیزان با توجه به این که چطور می‌خواهید روی سئو سایت خود کار کنید می‌توانید خدمات خود را از مجموعه‌ی ما دریافت کنید.

مدت زمان انجام سئو

سوالات متداول

برای بهبود رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو، باید از تکنیک‌های سئو مانند بهینه سازی محتوا، ساختار سایت، بک لینک، کلمات کلیدی و… استفاده کنید.

سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization و بهینه سازی موتورهای جستجو است که باعث افزایش رتبه و قابلیت دیده شدن یک وب سایت در صفحات نتایج موتورهای جستجو می‌شود.

برای افزایش بازدید وب سایت خود، باید از روش‌های مختلف تبلیغاتی مانند تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و… استفاده کنید. البته نباید تاثیر سئو را در افزایش بازدید سایت خود نادیده بگیرید.‌

برای تولید محتوای با کیفیت برای سایت خود، باید به نیاز و علایق مخاطبان خود توجه کنید و محتواهای مختلف به صورت متن، تصویر، ویدئو و یا صدا ارائه دهید.

برای بهبود سئو وب سایت خود، باید از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب، باید به نیاز و علاقه مخاطبان خود توجه کنید و از ابزارهای تحلیل کلمات کلیدی مانند Google Keyword Planner و Ahrefs استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره 09174477749 یا شماره داخلی شرکت ایموریت 07136353595 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در زمینه‌ی سئو راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا