ایموریت IMORIT

 این  یک متن تست1می باشد   این  یک متن تست1می باشد 

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش

با ما در ارتباط باشید

خدمات ما

هدف اصلی شرکت ایموریت همراهی شما تا زمان به اوج رسیدن کسب و کار و برند شماست.

وب ایندکس

طراحی وب

برای موفقیت بیشتر در حوزه تجارت آنلاین، داشتن یک سایت قدرتمند بسیار کارآمد میباشد. در این زمینه میتوانید به متخصصان حرفه ای شرکت ما(ایموریت) اعتماد کنید.

سئو

سئو

سئو که برای مطلوب سازی موتورهای جستجوی گوگل است، با استفاده از استراتژی های بروز و مناسب الگوریتم های گوگل، وبسایت شما را به صفحه اول گوگل و دیده شدنتان سوق میدهد.

تجربه و رابط کاربری

UI/UX

برای تعامل بهتر کاربران با کارفرما از طریق وبسایت یا برنامه موبایل یک امر ضروری است. ما نظرات کاربران و میزان استفاده از وبسایت یا برنامه موبایلتان را افزایش می‌دهیم.

اپ ایندکس

طراحی اپلیکیشن

ما با دقت نیازمندی‌های شما را بررسی کرده و با توجه به اهداف و نیازهای کسب و کارتان، یک اپلیکیشن همگام با تکنولوژی روز به شما ارائه میدهیم.

گرافیک

یکی از مهمترین المان های کسب‌وکارها طراحی گرافیک می‌باشد چون جذب کاربران با ایجاد یک برند و هویت بصری نقش بسزایی دارد. هدف مهم طراحی گرافیک، حرفه ای و منحصر به فرد کردن هر حوزه ای می‌باشد.

هوشمندسازی

خدمات هوشمندسازی سایت شامل بهینه‌سازی عملکرد وکارایی سایت و تجربه کاربری همچنین افزایش سرعت و بهره‌وری سایت و نیز ارتقای سئو و افزایش رتبه سایت شما در گوگل می¬باشد.

سوشال مدیا

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از سوشال مدیا (شبکه های اجتماعی) وجود رسانه های اجتماعی در کسب و کارها امری ضروری است. ما به شما کمک میکنیم تا در این راستا بیشتر دیده شوید و از رقیبانتان پیشی بگیرید.

روال کاری ایموریت

ما در تلاش هستیم تا به تعهد که مهمترین هدف ما است برسیم .تعهد به ارائه خدمات حرفه ای جز جدایی ناپذیر ایموریت است. تیم متخصص و مجرب بخش های مختلف مانند طراحی سایت، اپلیکیشن، سئو و گرافیک، با تمرکز بر نیازهای هر مشتری، بهترین راهکارها و استراتژیهای را برای رسیدن به هدف نهایی همراه با مشتریان خود انتخاب میکند.

همراه ما باشید!

برای دریافت خدمات بیشتر با ما تماس بگیرید…
اسکرول به بالا