ایموریت IMORIT

 این  یک متن تست1می باشد   این  یک متن تست1می باشد 

UI/UX

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که با نرم افزارها یا وب سایت‌هایی روبرو شده باشید که ظاهر بسیار جذاب و زیبایی دارند؛ ولی هنگامی که با آن سایت کار می‌کنید، متوجه می‌شوید که کار کردن با آن بسیار دشوار است. در حقیقت این موضوع به مفاهیم UI/UX اشاره دارد، که موضوع بحث امروز ما است. اگر به دنبال یک سایت یا اپلیکیشن کاملا متمایز با دیگر رقبا، یا رضایت بالای کاربران خود هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا به بهینه سازی و بهبود UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) سایت یا برنامه خود بپردازید. هر چقدر طراحی UX و UI بهتری داشته باشید، سهولت و جذابیت سایت برای کاربران افزایش می‌یابد. مجموعه‌ی ایموریت (imorit) با داشتن متخصصین حرفه‌ای در زمینه طراحی UX و UI، هم در زمینه‌ی آموزش، و هم در زمینه‌ی ارائه خدمات آماده همکاری با شما عزیزان می‌باشد.

بنر خدمات UI/UX

خدمات UI/UX ایموریت

خدمات مجموعه‌ی ایموریت (imorit):

همانطور که گفتیم تجربه کاربری و رابط کاربری در موفقیت سایت شما یکی از اساسی‌ترین نقش‌ها را دارد، از این جهت انتخاب یک تیم حرفه‌ای کار بسیار مهمی است. از جمله اقدامات مجموعه‌ی ایموریت (imorit) در طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• مصاحبه با کارفرما:

بعد از مصاحبه با کارفرما، تیم ما اقدام به بررسی مشکلات و پیدا کردن نیازهای کاربران می‌کنند.

• بررسی URL

• تحقیق و بررسی رقبا:

با بررسی رقبای شما در حوزه‌ی مورد نظر تمام سعی خود را می‌کنیم تا طراحی UX و UI سایت شما، از رقبا متماییز باشد و به بهترین، در آن فیلد تبدیل شود.

• طراحی وایرفریم:

بعد از اینکه مراحل قبل طی شد، ایده پردازی را شروع می‌کنیم و بعد از ارزیابی ایده‌ها، بهترین گزینه انتخاب می‌شود.

• تست کاربر پذیری:

ایده‌ای را که انتخاب کردیم، بهبود می‌دهیم و چندین بار آن را ارزیابی می‌کنیم.

چرا ایموریت را برای UIUX انتخاب کنیم؟

  • طرحان ما تجربیات جدیدی را خلق خواهند کرد

طراحان ما به دنبال خلق موارد تازه‌ای هستند که برای کاربران جدید باشد و طبق میل و رضایت کاربر واقع شود. 

  • طراحان ما در حرفه‌ی خود متخصص هستند

طراحان ما در این حرفه کاملا توانا بوده و تجارب زیادی در این زمینه دارند.

  • شناسایی رفتار کاربران و طراحی بر اساس رفتارها

طراحان UIUX ایموریت به خوبی به این موضوع توجه داشته و در کارهای خود اجرا می‌کنند.

  • ایموریت شما را رها نخواهد کرد

با خدمات UIUX ایموریت هرگز تنها نخواهید ماند ما پشتیبان شما خواهیم بود.

خدمات پشتیبانی ایموریت

یکی از دلایل مهم انتخاب ایموریت برای انجام طراحی‌ رابط و تجربه کاربری پشتیبانی خوب تیم و اعضای تیم ماست. با سپردن طراحی خود به ایموریت علاوه بر انجام کار با کیفیت عالی، تیم ایموریت پشتیبان شما بوده و شما را در انجام هرچه بهتر موارد یاری خواهد کرد.

ما در قدم به قدم کسب نتیجه‌ی مطلوب شما از کسب و کار همراه شما خواهیم بود. با پشتیبانی خدمات ایموریت شما را از دریافت بهترین خدمات مطمئن کرده و رضایت شما را در پی خواهد داشت.

خدمات پشتیبانی ایموریت شامل:

 

خدمات ui ux

ارائه‌ی راهنمایی‌ها و آموزش‌ها

این راهنمایی و آموزش شما را از هر کمکی بی نیاز کرده و در ادامه مسیر شما را بیمه خواهد کرد.  خواهیم برداشت.

 پاسخگویی

با خدمات پشتیبانی ایموریت دیگر نگران سوالات و مشکلات خود در طراحی رابط و تجربه کاربری نباشید. ما به سوالات شما پاسخ داده و بهترین راه‌حل را برای مشکلاتتان پیدا خواهیم کرد.

بهبود رابط و تجربه کاربری 

ما بر اساس بازخوردی که از کاربران دریافت می‌کنیم در جهت بهبود این خدمات قدم خواهیم برداشت.

تاثیر UI/UX بر کسب و کار

خدمات UI/UX

UX از جمله مواردی می‌باشد که بر سئو تاثیر گذار است، زیرا گوگل به شدت به عکس العمل و رفتار کاربران در سایت واکنش نشان می‌دهد. همچنین می‌تواند تشخیص دهد که سایت چقدر برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند، مفید بوده و به سایت‌های خوب که کاربران در آن تجربه خوبی بدست آورده‌اند جایگاه بهتری در نتایج گوگل بدهد. 

 UX مخفف عبارت User Experience می‌باشد. بسیاری از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که UX به معنای تجربه کاربر است، اما در واقع انجام فرآیند طراحی تجربه کاربری است که شامل تجربه فردی کاربر، نظر آگاهانه و ذهنی کاربر درباره‌ی برنامه یا سایت شما است. طراحی UX (که گاهی UXD نیز نامیده می‌شود) شامل فرایندی کاملا مشابه انجام کار علمی است، برای مثال شما برای درک کاربران تحقیق می‌کنید، ایده‌هایی برای رفع نیازهای تجارت ایجاد می‌کنید و این راه حل‌ها را می‌سازید و اندازه می‌گیرید.

  1. با UIUX مشتریان خود را جذب کنید

با این کار توجه کاربران را به خود جلب کنید و آن‌ها را به مشتریان ثابت خود تبدیل کنید. UIUX دوستانه تا حد زیادی روابط کاربر با کسب و کار شما را بهتر می‌کند و در رونق کلی کسب و کار شما نقش خواهد داشت.

  1. سبب افزایش نرخ تبدیل کسب و کار خود شوید

با بهبود UIUX نرخ تبدیل کسب و کار خود را افزایش دهید. در نتیجه‌ی این اقدام کاربران به راحتی می‌توانند از خدمات شما استفاده کنند که موجب هدف دار شدن حضور مشتری یا افزایش نرخ تبدیل خواهد شد.

افزایش رضایت مشتری
  1. رضایت کاربران خود را با UIUX افزایش دهید

UIUX روی رضایت کاربر کار می‌کند و این مولفه قدرتمند را برای کسب و کار به ارمغان می‌آورد. این اقدام سبب اعتماد بیشتر مشتری به کسب و کار شما و رضایت بخش بودن کسب و کار خواهد شد.

  1. رقابت با UIUX

به هر حال شما رقبای زیادی را در کسب و کار خود خواهید داشت که تمرکز روی UIUX تا حد زیادی می‌تواند شما را از دیگر رقبا متمایز کند.

  1. هزینه‌های خود را کاهش دهید

با این کار بخش اعظمی از هزینه‌ها که صرف ارائه خدمات پشتبانی به کاربران می‌شود را ذخیره کنید.

کاهش هزینه ها
سوالات متداول

برای طراحی UI/UX، به تجربه فنی خاصی نیاز نیست، اما برای طراحی بهینه و حرفه‌ای، مهارت‌هایی مانند طراحی رابط کاربری، تحلیل تجربه کاربری، و آشنایی با اصول طراحی وب سایت‌ها، ضروری است.

برای تطبیق طراحی UI/UX با گرافیک و برندینگ کسب و کار شما، بهتر است با تیم طراحی UI/UX و تیم گرافیک کسب و کار خود هماهنگ کنید و آن‌ها را با هم هماهنگ کنید.

برای اطمینان از بهینه بودن طراحی UI/UX، بهتر است از تست‌های کاربری و بازخورد کاربران استفاده کنید و آن‌ها را به طراحی UI/UX خود دعوت کنید.

مدت زمانی که برای طراحی UI/UX نیاز است، بستگی به پیچیدگی و اندازه پروژه دارد. پروژه‌های ساده ممکن است در چند روز تحویل داده شوند، اما پروژه‌های بزرگتر ممکن است به چندین هفته یا حتی چند ماه نیاز داشته باشند.

بودجه برای طراحی UI/UX بستگی به پیچیدگی و نوع پروژه دارد. برای برآورد بودجه صحیح، بهتر است با تیم طراحی UI/UX خود مشورت کنید و پروژه را با آن‌ها مطرح کنید.

طراحی UI/UX برای کسب و کار شما مزایای زیادی دارد، از جمله افزایش رضایت مشتریان، بهبود تجربه کاربری، افزایش فروش و سودآوری، و تمایز کسب و کار شما از رقبا.

نمونه کارها
اسکرول به بالا